Web-Art Bilişim Bilişim Hizmetlerine Çözümler Üretir...


Hakkımızda

WEB ART Bilişim olarak sektörümüzdeki 10.Yılımızda hızlı değişimler ve gelişimlere paralel olarak sunduğumuz hizmetlerde, hizmet öncesi geliştirme çalışmaları, hizmet sonrası müşteri ilişkileri ve verimlilik faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz:

WEB ART Bilişim olarak misyonumuz, müşterilerimizin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve interneti etkin şekilde kullanarak yeni pazar anlayışını, düşüncelerine oturtabilmektir. Bu noktada müşterilerimize düşük maliyet ile yeni pazarlara açılmanın heyecanını yaşatmaktayız.

Müşterilerimize sağladığımız iş geliştirmeye yönelik web siteleri ile onların çok rahat ve kolay bir şekilde internet pazarında yer alabilmelerini sağlamaktayız.

Web Tabanlı Yazılımlar:

Web tabanlı yazılım geliştirme sürecinde projelerimizde, nesneye yönelik tasarım ve geliştirme ilkeleri, .NET ve J2EE platformları uygulanır. Proje yönetiminde web tabanlı proje yönetim metodolojisi kullanılır. Yazılım projelerinde kalite, performans ve güvenlik gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak çözümler üretilir. Kompleks ve uzun süreli ürün geliştirme projelerinde konfigürasyon yönetim sistematiği kurularak, ürün üzerinde versiyon ve değişiklik yönetimi gerçeklenir.

Web Sitesi Tasarımları:

Web sitenizin görselliği tanıtmak istediğiniz ürün ve ya hizmetlerin albenisini önemli ölçüde etkiler. Etkili göze ve ruha hitap eden şık bir tasarım ziyaretçileri sayfanızda sıkılmadan gezinti yapabileceği bir ortam hazırlar.

Şirketimiz tasarımı belirlerken güncelliğini kaybetmeyecek sizi hedef kitlenize en hızlı şekilde ifade edebilecek bir hizmeti gerçekleştirmenizi sağlar.

Veri Tabanı:

ıhtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebilecek veri tabanı yönetim programlarımızla ister web sitenizde isterseniz işyerinizde projelerinizi kolaylıkla yürütüp takip edebileceksiniz.

Bu sayede kalıplaşmış paket programlarla sınırlı kalmayacak, finansal maliyetlerinizi minimumda tutarken verimliliğinizi maksimuma ulaştıracaksınız...

Web Hosting:

Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren msn-hosting (http://www.msn-hosting.com) şirketimiz ile özetle aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Server larımızda Asp, AspX, Perl, PHP uygulamalarınızı dinamik, interaktif veya sadece statik yapılandırılmış sitelerinizi profesyonel hosting hizmetlerini edinebileceksiniz.

Sitenizi hem hızlı ve kolay ulaşılabilir bir şekilde hem de güvenliğini msn-hosting sayesinde garantiye alabileceksiniz...


Site Haritası Link Sosyal Linkler Firma Kataloğu İletişim / Merkez
Ana Sayfa Google Facebook Sayfası Tel: (312) 447 10 44
Hizmetlerimiz Yahoo Google +
Referanslar Facebook Linkedin
Hakkımızda Twitter
Haberler Hotmail
İletişim