Web-Art Bilişim Bilişim Hizmetlerine Çözümler Üretir...


Web-tasarım çözümleri

Tasarım

Web sitesinin görselliği ve estetiği çok önemlidir. web-art Bilişim, tasarımda, milyonlarca internet kullanıcısının siteyi açmasını zorlamayacak dosya boyutları ile vizyonunuzu yansıtan grafikler, görsel canlılık, sanat ile bütünleşen animasyon grafikleri ile profesyonel ve size özel tasarımlar gerçekleştirir

Web tasarım, profesyonellik ister. web-art Bilişim tasarımı belirlerken güncelliğini yitirmeyecek, son teknolojiyi takip eden tasarımlar yapar. Tasarım belirlenirken sitenin amaç ve hedefleri de belirlenir. Hedef kitleye hitab edecek kullanıcı dostu arayüz hazırlanır.

Sayfaların hızlı açılabilmesi için grafik boyutlarına dikkat edilir. Bir web sitesi, şirketin kurumsallığını, imajını ve vizyonunu ön plana çıkartmalıdır. web-art Bilişim, bu gibi birçok kritik teknik ayrıntıları düşünerek, sektöründe rekabet edebilecek kullanışlı tasarımı olan zengin web siteleri hazırlanmaktadır.

Dinamik Web Sayfaları

Dinamik Web Sayfaları, tasarım ve içeriği sistem yöneticisi veya sahibi tarafından güncellenebilen-değiştirilebilen sayfalardır. Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi sürekli güncellenmesi gereken alanların yönetimi Dinamik Tasarım ile kolaylıkla kontrol panelinden yapılabilmesi mümkündür. Böylece sitenin tamamının yönetimi site sahibi tarafından yapılabilmektedir. Sürekli içeriği yenilenen dinamik bir site; web sitesi ziyaretçilerinin gözünde kurumsal imajını artıracak ve web trafiğinize canlılık kazandıracaktır

Kontrol Paneli Yazılımları

Web'den ofis, firma, web sitesi ve kişisel bilgileri yönetebileceğiniz Kontrol Paneli Yazılımı ile mekan ve zamandan bağımsız olarak internet üzerinden daha hızlı ve güvenli çalışabilirsiniz. Mevcut sisteminize veya talebinize göre oluşturulacak kontrol paneli ile bilgi paylaşımı, müdahale, yönetim, güncelleme her yerden yapılabilmektedir. Kontrol panelleri dünyanın her yerinden, her zaman işlemlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kontrol panelini yetki seviyelerine göre birden fazla kişinin-firmanın yönetebilmesi mümkündür. Üyelerin sistemin hangi bilgilerini, alanlarını ne kadar ve nasıl yönetebileceği sistem yöneticisinin belirleyeceği yetki seviyelerine bağlıdır. Sistemdeki bütün işlemler sistem yöneticisi(siz) tarafından onaylanmadan yapılamaz.

Veri Tabanı Uygulamaları

* Üyelik Sistemi
* Ürün Bilgi Veri Tabanı
* Tüm Kurumsal Yapıların Veri Tabanının Kurulması-Düzenlenmesi
* Firma Veri Tabanı
* Bayilik Veri Tabanı
* Müşteri Veri Tabanı

E-Ticaret Sistemleri

E-ticaret yoluyla firmalar; 7/24 tüm dünyada aktif satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirebilirler. Dünyadaki tüm internet kullanıcıları artık sizin müşterinizdir! Gerek mail order gerekse kredi kartlı satış sistemleri kurularak online hızlı ve güvenilir şekilde dünyanın her yerine satış yapmanız ve sipariş almanız mümkündür. Bu sayede web siteniz dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat satışa açık şubeniz olacaktır.


Site Haritası Link Sosyal Linkler Firma Kataloğu İletişim / Merkez
Ana Sayfa Google Facebook Sayfası Tel: (312) 447 10 44
Hizmetlerimiz Yahoo Google +
Referanslar Facebook Linkedin
Hakkımızda Twitter
Haberler Hotmail
İletişim